Карбокситерапія

Неінвазивна карбокситерапія – безпечна косметологічна процедура, спрямована на відновлення, розгладжування рельєфу шкірного покриву, виведення з нього токсинів, підвищення еластичності. Бажаний ефект досягається за допомогою впливу на тканини молекулярного вуглекислого газу. Неінвазивна карбокситерапія – це повноцінна терапевтична система відновлення внутрішньотканинного дихання та функцій клітин шкіри, заснована на внутрішньошкірному введенні молекулярного СО2. Протокол проведення процедури.

1. Очищаємо шкіру від забруднення та макіяжу, використовуючи гель для вмивання «Цілющі трави» або «Ромашка та Чайне дерево» (гель вибираємо в залежності від типу шкіри)


2. Наносимо крок 1 – Кислотний гель-коректор (Пензликом або руками). Якщо шкіра суха та тонка час експозиції – 1-3 хвилини, якщо шкіра жирна, проблемна, пориста 3-5 хвилин. Можливе легке поколювання, яке проходить за кілька хвилин.


3. Наступний крок 2 – Гель-активатор (наноситься пензликом). На шкірі може бути шипіння у вигляді пухирців. Час експозиції – 15 хвилин. Можливе легке поколювання, яке проходить за кілька хвилин. Цей крок змивається водою або вологими серветками.


4. Далі крок 3- Маска-реконструктор (наноситься руками). Час експозиції 15 хвилин. За бажанням можна робити масаж обличчя протягом 5 хвилин. Залишки знімаємо серветкою.

У цій категорії немає товарів